Кращі місця для польотів на повітряній кулі у світі

Топ 10 накращіх місць світу для польотів на повітряній кулі 


Багато з наймальовничіших місць в світі найкраще оглядати саме з повітряної кулі. Пролітаючи над землею, вам здасться, ніби вона спеціально створена для таких екскурсій: дивовижні пейзажі, неймовірні ландшафти і величні міста.

1. Національний парк Серенгеті, Танзанія

Серенгеті знаменитий на весь світ соєю природою. Відправившись в незабутню подорож на повітряній кулі, ви зможете побачити його у всій красі.


З 1989 року компанія Serengeti Balloon Safaris з радістю показує всі чудеса цього краю. Леви, слони, буйволи і носороги - ви наблизитися до них так, як не вийде під час будь-якого сухопутного сафарі.

2. Долина Напа, Калифорния

Якщо ви любителі вина, то пішого паломництво в долину Напа буде мало. Ви обов'язково повинні злетіти над пишними виноградниками і вловити картину в цілому. А в ясні дні перед вами відкриється і весь шлях до Сан-Франциско.


Компанія Balloons Above the Valley починає польоти, ще на землі «розігрів» гостей в кафе. А потім вас чекає сніданком з шампанським в хмарах.

3. Каппадокія, Туреччина

Цей регіон, розташований на південний схід від Анкари, є одним з найбільш відомий у світі для проведення польотів на повітряній кулі. Мільйони відвідувачів щороку стікаються в це місце, зазначене Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, щоб подивитися на його потойбічний ландшафт, сформований в ході виверження вулкана.


Тут працюють понад два десятки повітроплавальних компаній, які раді запропонувати свої послуги всім бажаючим.

4. Гштаад, Швейцарія

Цей регіон, розташований на південний схід від Анкари, є одним з найбільш відомий у світі для проведення польотів на повітряній кулі. Мільйони відвідувачів щороку стікаються в це місце, зазначене Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО, щоб подивитися на його потойбічний ландшафт, сформований в ході виверження вулкана.


Тут працюють понад два десятки повітроплавальних компаній, які раді запропонувати свої послуги всім бажаючим.

5. Сан-Карлос, Коста-Ріка

Захоплюючий танець над верхівками тропічних дерев на кулі, близьке знайомство з мавпами, бурхливі річки - все це ви з легкістю побачите, скориставшись єдиною компанією Serendipity Adventures в Коста-Ріці.

Дуже гарно політати над сплячим, але активним вулканом Ареналь.

6. Альбукерке, Нью-Мексико

Альбукерке - майданчик для одного з найбільших фестивалів повітряних куль і, до речі, найбільш часто фотографованої подіх в світі - Міжнародний Balloon Fiesta.


Альбукерке - це ідеальне місце для цілорічного повітроплавання. Взимку, компанія Rainbow Ryders пропонує божевільною краси атракціон - захоплюючий вид на долину Ріо-Гранде і на гори Сандия.

7. Мельбурн, Австралія

Мельбурн багато років знаходиться на перших місцях по рівню життя і відомий своєю красою. Хочете прокотитися по повітрю над міським пейзажем?

 

Тільки уявіть, яке рідкісне задоволення ви отримаєте, перебуваючи в небі над другим за величиною містом Австралії.


Погодьтеся, що це буде набагато приємніше штовханини і духоти в переповненому туристичному автобусі. У цій пригоді ви помилуєтеся багатьма пам'ятками.

8. Баган, М'янма

Обов'язковим пунктом відвідин цього древнього міста є вид обліт його на повітряній кулі. Баган пропонує відвідувачам польоти над регіоном, де знаходяться понад 2 000 пам'яток і храмів. Але варто поквапитися, тому що небесні екскурсії здійснюються тільки протягом літа.

Над тисячею ступ в Старому Багану вже не перший десяток років на світанку безмовно і заворожуюче парять безліч повітряних куль.

 

Не порушуючи при цьому ранковий спокій і дозволяючи туристам оглянути з висоти пташиного польоту руїни колись процвітаючого стародавнього царства.

9. Червоні піщані дюни, Дубай

Розкішне подорож в Дубай не буде таким прекрасним без зустрічі світанку на повітряній кулі над червоними піщаними дюнами під назвою Dubai Desert Conservation Reserve.


10. Піраміди Теотіуакан, Мексика

Эти творения, датируемые 300 г. до н.э., находятся к северу от Мехико.

 

Вы сможете увидеть пирамиды Солнца и Луны, а также вулкан и горные массивы, окружающие долину.

  • Політати над заповідником Масаї-Мара в Кенії

  • Куинстаун, Нова Зеландія. Куинстаун - справжній магніт для шукачів гострих відчуттів. Саме там найбільше практикують банджі-джампінг (тарзанка). І в тому числі з повітряної кулі. Але для любителів спокійного подорожі Куинстаун також підійде чудово. Красиві пейзажі, які надихнули Пітера Джексона, режисера Володаря Кілець, постануть вашому погляду.

  • Долина Луари, Франція. Під час польоту ви побачите більше 800 замків і маєтків, розташованих серед виноградників, звивистих річок і безкраїх полів.

  • Вид з повітряної кулі на Альпи в Кантоні Во (Швейцарія)

+ Бонус

В світі ще є багато місць які варто подивитись на повітряній кулі.

Ось накий неповний перелік таких місць.

  • Північний полюс. Ми відразу почнемо з екстриму. Північний полюс - це те місце, де людині без належної підготовки робити нічого. А тим більше на повітряній кулі. Однак компанія Quark Expeditions так не вважає. Круїз проходив на криголамі, але під час круїзу можна було пересісти на повітряну кулю і окинути поглядом безкрайні північні простори.