Політ над Олеським замком

Політ на повітряній кулі над Олеським Замком

Політ на повітряній кулі над Олеським замком надасть можливість насолодитися прекрасною подорожжю в історію краю!

 

На високому пагорбі, схили якого піднімаються над заболоченими луками річки Ліберція, неподалік селища Олесько, несподівано та велично виринає прекрасний і казковий замок - Олеський замок. 

Старовинний Олеський замок був побудований на початку 14 століття. Вважають, що замок спорудив один із синів Галицько-Волинського князя Юрія Львовича.

Олеський замок знаходився на кордоні між Польщею та Литвою і за володіння ним постійно вели боротьбу то поляки, то українці, то литовці. Протягом багатьох років фортеця відігравала важливу оборонну роль. Вже у другій половині 15 століття замок втрачає значення оборонної споруди і перетворюється на резиденцію магнатів. Твердиня набуває рис житлової споруди з елементами італійського Відродження.

Олеський замок використовувався як майданчик при зйомці декількох фільмів. Кіностудія імені О. Довженка знімала тут епізоди до фільму «Овід» (режисер М.Мащенко), «На крутизні» (1985), «Козаки йдуть» (1991), «Час збирати каміння» (1995). Кіностудія "Білорусьфільм" знімала в замку сцени для фільмів «Пастух Янка», «Дике полювання короля Стаха» і «Королева Бона», а Одеська кіностудія - епізоди до «д'Артаньяном і трьом мушкетерам» . В Олеському замку знято фінальний епізод польського фільму «Вогнем і мечем». 

 

Неспішний політ на повітряній кулі над Олеським замком можливість насолодитися мальовничою рівниною, над якою здіймається замок.

Саме у повітроплавців є найкращі можливості сповна насолодитися цими краєвидами!

 
Замок Олесько
Політ над Олеським замком на повітряній кулі