Політ над Свірзьким замком

Політ на повітряній кулі над Свірзьким (Свіржським) замком
Політ на Аерошуті над Свірзьким замком

Політ на повітряній кулі і аерошуті над Свірзьким замком надасть можливість насолодитися прекрасною подорожжю в історію краю!

 

Свірзький замок (Свіржський) - дуже романтичний замок на півдні Львівщини у селі Свірж. Затишний парк Свірзького замку не перший рік слугує стартовим майданчиком для теплових аеростатів. 

Під час польоту на повітряній кулі і аерошуті над Свірзьким замком дуже зручно милуватися місцями, які у різні часи приваблювали представники різних народів і династій. 

Саме тут знімали культових радянських «Трьох мушкетерів», саме ці кам'яні споруди створили неповторну романтику давно забутого минулого.

А

Наразі Свірзький замок знову повільно реставрують, процес довгий та неперервний. З 2014 року в замку проводиться фестиваль Woodstock Україна.

Свірзький замок стоїть на берегах однойменної річки, що розливається широкими ставами, у яких відображаються вагітні дощем хмари, спокій лісів і ланів.  І тільки уявіть, що до неї може доторкнутися кошик повітряної кулі. 

Якщо виконуєте політ на аерошуті, то попросіть пілота пролетити низько-низько над водою, щоб ви могли відчути її прохолоду.

 

Все це створює прекрасні можливості для спілкування закоханих пар.

 

Неспішний політ на повітряній кулі і аерошуті над Свірзьким замком дарує можливість насолодитися мальовничою красою м’якіх пагорбі Гологорів.

Саме у повітроплавців є найкращі можливості сповна насолодитися цими краєвидами!

Організація польоту на повітрянній кулі та аерошуті
Львів, УкраїнаТел: (096) 041-5555 - Аерошут

        (067) 679-1118 - Повітряна куля

Долучайтесь до наших соц. мережей

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Trip Advisor Social Icon

Залишити відгук про нас на сайті TripAdvisor

© 2012-2019. LvivAir. Політ на повітряній кулі та аерошуті над Карпатами і замками Львова